| TC3 a întrebat:

Am descarcat fifa 12. l`am instalat, intru in joc imi merge, selectez limba, si cand se incarca `checking connection` imi zice ca nu a fost gasit niciun sv ea sports ..sau ceva de genu.happy dau ok si imi iese din joc straight face stie cineva dc? am pc bun, am intrat pe can you run it si trec testul straight face

2 răspunsuri:
| Sionut14 a răspuns:

Daca ai win7 se mai intampla chestii din astea. Uite cum faci... Mergi sa iti faci un cont nou de windows, acolo unde poti schimba si parola[Control Panel/User Accounts/Manage another account/create a new account]... iti faci un cont nou, intrii pe acel cont si te joci fara probleme, cel putin asa a fost si in cazul meu. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.