| Joker1958 a întrebat:

Salut, am instalat nfs mw unui verisor si cand initru in el imi spune ca rezolutia ocranului nu poate fi mai mica decat 800x600. rezolutia e de 1024x768. am mai patit asa la jocuri dar ma lasau sa intru in ele si sa dau rezolutia mai mare din setari dar la most wanted imi iese direct. ce sa fac? dau 5funde cui rezolva problema laughing)

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O lasi setata la 1024x768 daca mai mare nu vrea.

| Joker1958 explică (pentru Sofer):

Treaba e ca nu imi porneste jocul, il deschid, imi apare aia cu rezolutia nu poate fi mai mica decat 800x600 si imi iese din joc. nu pot sa ii dau la setari ca faceam asta deja... :\