| DonJuan777 a întrebat:

Salut, am instalat si eu astazi APB RELOADED, l-am descarcat direct de pe site-ul oficial, dupa ce am finalizat instalarea dau Play Game se fac update-urile necesare si cand e gata ii dau Start si imi apare "The application was unable to start correctly (0xc000007b) Click OK to close the application" Ce pot sa fac? L-am si reinstalat de 2 ori si tot asa imi da. Am I5, 4GB RAM DDR3, Placa video bunicica si loc disponibil pe partitia cu jocul 50GB liberi. Ce pot sa fac puppy dog eyes Plzzz Help! Fundaa! puppy dog eyes

1 răspuns:
| Nakori a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi cea mai noua versiune de.Net framework, daca nu ai deja: http://filehippo.com/download_dotnet_framework_4

Incearca sa dai "Run as Administrator"

Asta e tot ce pot sa-ti spun sa incerci. Mult noroc! Sper ca te-am ajutat!