| LauRENtZyu9112 a întrebat:

Am si eu o problema: Orice joc as incerca sa deschid primesc eroarea asta: " The application was unable to start correctly (0xc000007b).Click OK to close the application." Ce sa fac? Trebuie reinstalat windowsul?

3 răspunsuri:
| Nitulescu_Giovanni_1995 a răspuns:

1.Ce Windows ai? 2.Cred ca ai un virus (depinde de Windows) 3.Iti trebuie reinstalat Windows-ul (Dar mai intai trebuie sa-mi spui ce Windows ai)

| LauRENtZyu9112 explică (pentru Nitulescu_Giovanni_1995):

Am Windows 8. Azi chiar la'am reinstalat si nu am instalat niciun antivirus.Inainte tot windowsu' asta il aveam dar nu aveam nicio problema.Inso dintr'o data a aprut eroarea asta care se pare ca persista si dupa reinstalarea windowsului.

| Nitulescu_Giovanni_1995 a răspuns (pentru LauRENtZyu9112):

Ciudat........ma intreb ce se intampla?!?