| krysty199 a întrebat:

am si eu aceasta eroare la fiecare joc descarcat The application was unable to start correctly(0xc000007b).Click OK to close the application ca sa fac va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| vladsipunct2016 a răspuns:

Frate crede-ma e o mare mare porcarie... Si eu am avut eroarea asta la Outlast nu stiu daca stii jocul dar ma rog. Trebuie sa faci asa : 1. Intri pe site-ul care ti-l dau eu si sub videoclip in descriere dai show more (sa-ti arate tot ) si dai pe al doilea link unde scrie dll.files. 2. Descarci ce iti da pe link-u dar dezarhiveazal pe desktop. 3. Copiaza continutul in folderul cu jocul da nu chiar langa iconita cu jocul undeva in setari sau ceva de genul (ca nu stiu ce joc ai ) si ar trebui sa iti mearga! Succes si funda plizz!

1 răspuns: