| edy423 a întrebat:

Am Intel dual core 3.00 ghz 4 gb ram....Este buna placa asta video pentru cs go? Funda! http://altex.ro/placa-video-asus-geforce-gt-730-730-2gd3 -2gb-ddr3-128bit

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Daca te referi doar la Csgo atunci DA este o placa video destul de buna. Daca faci setarile corecte vei putea prinde si 200Fps.
Daca aveai un procesor mai bun putea-i sa rulezi si Gta 5.
Dar cum spuneam pentru CSGO eu zic ca e perfect!
Sper ca te-am ajutat Bafta!happy

1 răspuns:
| SueZz a răspuns:

Salut,

Da, o sa-ti mearga CS:GO-ul, nu cred ca pe grafici foarte bune, dar avand in vedere ca CS:GO-ul se joaca pe low, o sa-ti mearga bine.