| mariusflorin90 a întrebat:

am inteles ca facebook-ul dispune de o noua de o noua interfata. ceea ce nu imi este clar e cum pot intra in posesia ei sa o
am si eu ca sa arate la fel si facebook-ul meu cum au altii acea noua interfata? adica cum sa dau de ea. care m-ar putea ajuta?
acea interfata noua de care tot zic apar notificarile in dreapta si mai e ceva diferit de tema clasica.

1 răspuns:
| Sandu3 a răspuns:

Aceasta noua interfata de care amintesti se va implementa la toti.Dar nu LA TOTI ODATA.Si eu am noua interfata dar n-am facut nimic ca sa o am.Pur si simplu m-am trezit cu ea de pe o zi pe alta.Compania Facebook a si spus de altfel ca va implementa noua interfata cu timpul pentru toata lumea.Deci...un pic de rabdare.