| Iepuretipator a întrebat:

Cum schimb cursorul la mouse? si cum fac la facebook sa arate notificarile in coltul dreapta sus?

3 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Ce windows ai?
O sa iti spun dupa ce imi zici happy

| Iepuretipator explică (pentru kidy00):

| kidy00 a răspuns (pentru Iepuretipator):

Ooo...Super!
Deci, pentru cursor, faci asa:
Start>>Control Panel>>Mouse>>Pointers si dai pe semnul de la "Scheme", ca in imagine, selectezi din lista aia ce doresti, si dai pe "Save As".
Apoi jos o sa ti le arate. Imagine : http://s12.postimg.org/aph4zt72j/6556.png

Si pentru notificari, dai clic pe bara de chat si ti le arata!
Dar ca sa ti le arate, trebuie sa fii conectata pe facebook cu Opera. Altfel nu ti le arata!
Bafta!
Fundita?