| mariusflorin90 a întrebat:

am inteles ca facebook-ul dispune de o noua de o noua interfata. ceea ce nu imi este clar e cum pot intra in posesia ei sa o
am si eu ca sa arate la fel si facebook-ul meu cum au altii acea noua interfata? adica cum sa dau de ea. care m-ar putea ajuta?
acea interfata noua de care tot zic apar notificarile in dreapta si mai e ceva diferit de tema clasica.

Răspuns Câştigător
| Varsson a răspuns:

Nu poti schimba nimic la interfata, Cei de la Facebook au schimbat-o la toti. Si eu nu am fost obisnuit cu ea la inceput.
Funda?

| mariusflorin90 explică (pentru Varsson):

Pai daca au schimbat-o la toti atunci de ce la mine nu a aparut? de fapt nu la toti ca la cativa, doar cativa au acea noua interfata. am vazut-o la un prieten si de atunci o voiam si eu sa o aplic la mine pe cont.

9 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ti se schimba automat.

| Anca2999 a răspuns:

Seteaza in limba engleza (US), daca nu merge nici asa, asteapta cateva zile, o sa ti se instaleze singura big grin

| mariusflorin90 explică (pentru Anca2999):

Ok, merci mult, sper sa se instaleze singura laughing

| Anca2999 a răspuns (pentru mariusflorin90):

laughing

| mariusflorin90 explică (pentru Anca2999):

:-P

| Scorpiel a răspuns:

Ai rabdare, o sa se schimbe automat... oricum nu e cine stie ce!

| mariusflorin90 explică (pentru Scorpiel):

Sper sa se schimbe curand ca imi place interfata cea noua, unii din prieteni dispun deja de eathinking dar nu stiu cand va aparea ea automat ca ar fi trebuit sa apara deja.