| Coke2015 a întrebat:

Am intrat si eu pe site-ul acela g2a si am avut un cd-key de steam si am dat acolo vinde un articol. Bun pana aici, a durat cateva ore si l-a cumparat cineva. Intrebarea este: Cum pot scoate si eu banii aceia din g2a? Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DamianTPU a răspuns:

Nu poti.
Banii sunt pastrati in cont. Ca sa cumperi altceva de la ei.
Imi pare rau sa iti spun asta.
Sper ca te-am ajutat

| Coke2015 explică (pentru DamianTPU):

E bine ca raman si acolo, dar nu-mi apar in cont. Am vandut un joc cu 0.28 EURO si nici acum nu-i am! Cand dau la Trasferuri in progres imi zice ceva cu transferul catre soldul tau disponibil dureaza pana la 14 zile, si mai sunt 10 zile cica. Atunci, peste 14 zile imi intra bani in cont?

| DamianTPU a răspuns (pentru Coke2015):

Nu stiu.
Poti sa ii contactezi

3 răspunsuri:
| Gamingatorul a răspuns:

Bani raman in cont sa ii poti refolosi http://bit.ly/2e8YagK