| GeorgeMortan a întrebat:

Am laptop-ul Acer Aspire E15 procesor Intel Core i5 5200U 2. 20Ghz, placa video Nvidia GeForce 940M 2GB si 4GB RAM. Cand joc GTA V cateodata imi merge sacadat jocul, pierd dintr-o data din frameuri. De ce se intampla asta? Am incecat pe mai multe setari si rezolutii si tot asa face. Cum sa fac setarile? Sau nu imi merge din cauza configuratiilor? Am vazut ca GTA V merge si pe PC putin mai slabe ca al meu.

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Probabil caldura e prea mare ai cumva si tu un cooler? ( macar acolo ceva racire sub el?) cand se incinge mai scapa cateva fps.

| GeorgeMortan explică (pentru EneCristian):

Nu am niciun cooler. Habar nu am, poate fi si din cauza asta

| EneCristian a răspuns (pentru GeorgeMortan):

Pai vezi unul e cam 50 60 de lei deci merita.