| NoName234 a întrebat:

Am descarcat GGMM pentru masini noi in gta SAN ANDREAS il pun in fisierul unde e instalat gta si cand il deschid fisierul ala albastru imi apare o eroare TXD CORRUPT De ce dau funda raspunsul care ma poate salva

3 răspunsuri:
| Explicatii a răspuns:

Trebe sa ai un anumit program sa iti mearga anume frameworkwer 1.1 dai mai bine instalezi cu sami numa alegi unde este gta si unde este mod -ul si il descarci de pe gtainside gasesti tot ce vrei (skin car )

| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || Server On Unban All (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 8 / 150
Ping: 23
Mode: GodFather v2.5
Map: San Andreas goo all 10 on +1 ora

| sNkMihai a răspuns:

Sall vreau sa iti spun urmatoarele:
-Intai vezi daca ai instalat net frameworkwer 1.1
-S-ar putea ca la gta-ul pe care il ai sa fie niste fisiere sterse.
-Mai bine folosesti sami pentru gta sa sa instalezi masini e mai bun!