| Andrei2023 a întrebat:

Am luat Half-Life 1 Non-Steam, si am incercat sa fac misiunile la single. Eh, la prima misiune, cand imi prezinta Black Mesa, nu se deschide usa la metrou, si nu stiu de ce. Exista vreo cale sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Apasa tasta de sub escape "~" si scrie map c1a0 si o sa te dea la nivelul de dupa metrou.

| Andrei2023 explică (pentru Zangetsu):

Asta stiu, acum s-a deschis usa, oricum nu e aceeasi chestie cand scrii in consola "map c1a0" ca atunci cand il faci de la inceput big grin

1 răspuns: