| edygman a întrebat:

Cum pot sa joc Black Mesa : Source? Nu are nicio iconita sa intru in joc. Am nevoie cumva de Half-Life 2?

Răspuns Câştigător
| Amaricai a răspuns:

Pai black mesa nu stiu daca merge non steam cel mai bine e pe steam adica e free totusi e o problema nu a aparut laughing trebuie sa apara de curand au anuntat aiai de le greenlight daca vrei sa il joci si multe alte jocuri fa-ti un cont de steam si poti sa te joci team fortress 2 free

3 răspunsuri:
| edygman explică:

Ba da, a aparut, tocmai l-am descarcat de pe site-ul oficial big grin. Deci trebuie sa bag steam, mhmm. O sa incerc.

| Amaricai a răspuns (pentru edygman):

Mult noroc Funda?

| edygman explică:

Da, aveam nevoie de steam sa-l joc big grin
mersi