| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Am luat jocul injustice 2 de pe steam si cand intru in el efectiv imi iese din el fare sa scrie o eroare ceva, nimic. Imi iese din el si atat, am instalt ultimul driver la placa video.
Configurație pc.
Procesor:i3 7100
Ram:8gb
Placa video nividia 1050ti 4gb.
Ajutati-ma daca puteti.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Imi poti da te rog un SS cu eroarea ca sa inteleg si eu despre ce e vorba? O poti pune pe site-ul asta https://imgur.com/ si sa imi dai link aici

| Girbita_Sami_1999 explică (pentru IonutR1):

Dar nu scrie nici o eroare pur si simplu iese din joc si atât

| AlinCosty a răspuns:

Daca nu merge nimic dă-i refund la joc și primești banii inapoi(poți da dacă nu ai mai mult de 2 ore în el)