| Bogdyyyyyyyyyyyy a întrebat:

Am luat și eu un cd cu farming simulator 2017 de la un prieten iar când vreau sa îl instalez îmi apare "an error occurred while to copy a file: data error"
Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Uita-te pe suprafata de citire a discului. Daca e patat, zgariat sau are alte urme, copierea continutului de pe cd poate fi ingreunata sau pot aparea erori. Acelasi rezultat il ai si daca un anumit fisier de pe disc e corupt si nu poate fi folosit in procesul de rulare a jocului.
Poti sterge cd-ul cu un material moale, in ideea ca problema se va rezolva.

| Bogdyyyyyyyyyyyy explică (pentru dannyel86):

Mersi am dat cd.ul cu pasta de dinti
L.am șters cu o cârpă moale
Era doar murdar cred

1 răspuns: