| Lungu_Alexandru_1993 a întrebat:

am luat si eu un mod pentru need for speed most wanted de fiat coupe si nu stiu cum sa-l bag cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| CRISTY_6837 a răspuns:

Depinde ce mod:
1. daca e floder in bagi in:unde il ai instalat>most wanted>cars si il bagi acolo.
2. daca e ExE il instalezi in floderul nfs most wanted.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| vodami92 a răspuns:

Daca este direct play! ar trebui sa iti faci un folder separat! si ala o sa se cheme mods! pui acolo masina pe care ai descarcat-o! nu poti pune peste cele existente in joc deja! ca strici jocul! imi dau seama ca sunt tare interesante modurile astea! joci gen cu o dacie! sau cam asa ceva!