| AleXu224 a întrebat:

Salut am luat un counter strike source si imi da eroare:(
o poza aici cu eroarea: http://www.imgz.ro/view.php?imagine=1357501139-Capture.P NG
ce credeti ca are si ce trebuie sa fac sa-l repar am un pc care trece de cererintele jocului si nu inteleg ce se intampla :(

3 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

E de la placa video din ce vad eu acolo.
Verifica cu click dreapta pe shortcut-proprietati-compatibility-dai pentru windows XP si sa nu ruleze cumva in 256 de culori.
Cauta-ma la il_fenomeno_97 si il facem.
Si ar ma ifi o problema, din cate stiu eu jocul merge pe OpenGL iar Windows 7 nu suporta OpenGL.
GL&HF

| AleXu224 explică:

Pf rula deja in aceste satari oare ce sa-i fac sad

| AleXu224 explică:

:O:O:O:Omerge in dimineata asta incercai sa intru in el si mears numai k daca sunt multi buti pe langa mine incepe sa mearca criptat pana pleaca ei sau eu da in restwinking raised eyebrows