| AleXu224 a întrebat:

Am luat si eu astazi Mozilla firefox dar cand vreau sa ma conectez la contul de Youtube sau Google nu merge imi da o eroare si o sa va dau o poza cu eroarea : http://www.imgz.ro/view.php?imagine=1375695482-CapturÄ .PNG
Vreo idee ce are?
Imi zice ceva de cookie-uri dar le am activate :| sau ziceti cum sa le ativel mai bine sau ceva...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Link-ul care l-ai dat nu este bun!

| AleXu224 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai conteaza am rezolvat problema o modificare si gata, si stiu ca nu este bun linkul mi-am dat seama dupe ce am pus intreabarea, nu a incarcat siteul bine imaginea...