| Moisemihail a întrebat:

Am nevoie, daca se poate, de cineva care sa imi faca un server pentru Minecraft. Sa fie simplu pentru ca eu impreuna cu niste prieteni vrem sa facem videoclipuri. Numele celui care a creat serverul va fi mentionat in description in fiecare videoclip. Dau funda! Multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| Alex_Alex_1995_bEXO a răspuns:

Salut iti pot eu face un server de survival dar daca imi dai funda o sa iti fac server funda? id meu de mess tiubogdan79 baga-l la prieteni si o sa discutam