| iOon1 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Caut un joc pe care l-am jucat acum cativa ani. E un mmorpg. Nu reusesc sa-l gasesc. Era ceva de genu anime fantasy, faceam lvl, arene. Singurul lucru pe care il tin minte si il diferentia de celelalte jocuri este ca erau 2 echipe, albastru si rosu, iar eroii erau micuti si cand apasam pe o tasta apareau toti din aceeasi echipa ori in rosu ori in albastru. In arene ne bateam toti, erau vreo 100 vs 100. Daca stie cineva cum se numeste, as fi mai mult decat recunoscator!

6 răspunsuri:
| EricCartman a răspuns:

Re! Ai aici o lista cu toate mmo-urile http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm
Sper sa fie de ajutor:D

| iOon1 explică (pentru EricCartman):

Am trecut prin lista asta de vreo 5 ori si nu l-am gasit. O sa mai incerc, parca a intrat in pamant. Mersi de raspuns totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

World Of Warcraft!
Runes of Magic!
Jade Dynasty!

Incearca vezi eu cam pe astea le stiu!

| iOon1 explică:

Mersi de raspunsuri. Nu e nici unul din cele 3, iar prin lista aia am trecut de vreo 5 ori. O sa mai incerc sa caut pe site-ul acela. Parca a intrat in pamant. Ce mult imi placea.

| iOon1 explică:

L-am gasit. IN SFARSIT! L-am cautat si anul trecut si nu l-am gasit. Ieri si astazi l-am cautat toata ziua. Se numeste Legend of Edda. Multumesc de ajutor!

| EricCartman a răspuns (pentru iOon1):

Face parte din lista, nu crezi ca merit si eu o fundita?