| Anonimul20134 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Un prieten care problema la internet dar nu imi dau seama ce problema este. Adica ii merge sa intre pe facebook si pe youtube, dar in rest nimic. Pe restul de siteuri ii spune ca nu are internet. A incercat si pe skype, i-am zis sa deschida team viewer si ii arata ca nu are conectiune. Ce logica este asta?

1 răspuns:
| ksuper31 a răspuns:

Probabil nu a platit internetul, se mai intampla asemenea lucruri cateodata.
Spune-i sa incerce alt browser si/sau sa reseteze internetul.
Succes!