| Bgdipb a întrebat:

Salut..am nevoie de ajutorul vostru..am blocat o persoana pe Facebook/Messenger și acum doresc sa văd convorbirile dar fără sa deblochez persoana respectiva aveți idee cum?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Practic, este imposibil sa mai vezi ceva ce deja ai blocat.

Doar daca deblochezi persoana respectiva, s-ar putea sa poti vedea si mesajele voastre.

| Bgdipb explică (pentru Violleta2022):

Dar nu vreau sa deblochez. dacă se poate fără deblocare..sau dacă dau să-mi copii arhiva găsesc mesajele de la Block? Dacă da ce trebuie bifat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bgdipb):

Daca nu vrei sa deblochezi inseamna ca nu ai ce sa vezi, fiindca este imposibil sa vezi un user blocat si mesajele lui.