| danizz a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru...mi-am dat acum Fifa 2007 jos si nu stiu sa fac campionat nu vreau campionat online asa singur

Răspuns Câştigător
| Insigna a răspuns:

My Fifa apoi dai Create Tournment si alegi ce fel de turneu vrei.Group&Knockout inseamna grupe si apoi faze superioare, knockout doar meciuri eliminatorii si league este campionat
Apoi din lista aia inlocuiesti cu ce echipe vrei. Apoi iti alegi echipa cu care vrei sa joci(dai enter) si apoi dai space.
Daca sunt probleme zi-mi

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Lasa id aici http://digihd-sport.blogspot.com poate jucam
bafta!

Răspuns utilizator avertizat