| Madalynpgl a întrebat:

am nevoie de niste indicatii pentru cs, joc de ceva timp, cunosc jocu destul de bine, dar cand vine vorba de ak sa trag din aproape mi se duc in toate partile cand tin apasat, intru pe playzeek si vad o groaza de persoane care li se duc gloantele destul de bine (si nu au no-recoil), ii intreb "folosesti cfg?" el"default" eu nu inteleg cum li se duc gloantele asa! niste indicatii, pareri, setari ceva cu care sa ma puteti ajuta! multumesc!

2 răspunsuri:
| Vlad1vlad a răspuns:

Pai au cfguri tari big grin facute muncite asa am si eu l-am luat big grinbig grin si modifiat de mine cate un pic dar acum fol no reoil cel imi bun big grin

| Madalynpgl explică (pentru Vlad1vlad):

Tu vrei sa iau ban pe playzeek. eu am intrebat altceva! Up! plz up