| Drack550 a întrebat:

Salut, am nevoie de un mic ajutor din partea ta, a voastra.Am un blog, pe care scriu despre diverse lucruri, si m-am gandit sa intreb lumea, ce i-ar putea interesa, ce le-ar place sa citeasca, de ce ar fi interesati.De aceea a-si vrea cat mai multe sugestii, idei, opinii.Va multumesc mult anticipat.

Daca sunteti interesati sa vedeti ce este scris momentan pe blogul meu : http://spiridonsilviu.com
Dau funda la cea mai intersanta idee.

3 răspunsuri:
| Drack550 explică:

Nimeni nu vrea sa imi dea vreo sugestie?

| Drack550 explică:

Totusi, niste idei ceva?

| SteroidEdy a răspuns:

Te-as putea ajuta prin reclama de pe facebook, canalul de youtube, etc. Imi place blogul, Da-mi add pe skype:steroidedi sau messenger:steroidedi