| iuliaiuliaiulia a întrebat:

Buna!happy Vreau sa incep un blog. Ce nume sa ii pun? Blogul o sa contina diverse lucruri, sfaturi, idei, o sa fie mai personal... Va roog, ajutati-ma cu idei de numebatting eyelashespuppy dog eyes multumesc aniticipat

7 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna.
Cateva idei.
Pai sa fie usor : Simplicity

| MytzaMytz a răspuns:

PersonalWorld

| ionutaby a răspuns:

DeViata... sau poti pune chiar cu numele tau ..multe bloguri nu au titluri speciale, daca celor care vor vizita blogul le va placea ce o sa vada, o sa il mai urmareasca!

| scutelnictatiana a răspuns:

File de poveste.
Am nevoie de inima ta!
Bitch please +.+.
S[HE]S BR[OK]EN!
Poarta Zâmbetului.
'numeletău' blog!
Gândurile mele.

| ZuZaUatDăFac a răspuns:

"O lume mica","Descopera-mi lumea", O lume simpla","Viata reala"...thinking Sper ca ti-am fost de folos cat de cat. puppy dog eyes big grin

| Rapcapitulare a răspuns:

Dacă e mai personal poţi pune Iulia`s Blog. thinking

| AlleAllexa a răspuns:

Lumea mea/Universul meu/Cu totul o alta lume/Ceva diferit/Gandurile mele. Nici eu nu stiu, macar am incercat, sper ca ti-am fost de folos :*
:3