| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

As vrea sa-mi fac un blog dar nu am idei cu ce sa fie. Vreau sa fie lucruri interesante.Pe voi de exemplu ce v-ar interesa sa gasiti ce v-ar place sa cititi sau sa vedeti pe un blog?

Răspuns Câştigător
| Kitty77 a răspuns:

Pai...big grin noile barfe intre vedete...sau tot ce se intampla cu un star anume(unul poe care il iubesc toti) :X. O sa ai multe vizualizari.

fundita?

2 răspunsuri:
| deadea23 a răspuns:

Si mie imi facea placere sa scriu ce simt si ce fac in viata mea, dar nu prea a interesat pe lume in mod special. Trebuie sa-ti placa sa scrii despre ceva anume, de exemplu muzica sau viata de zi cu zi.
E interesant sa vezi cum lumea iti lasa comenturi pe blogul tau, sa vezi cum cineva iti apreciaza munca.
Mie mi-ar place sa citesc despre dragoste, prietenie, dusmanie, muzica, istorie, lumea mondena.
Have a nice day!

| Michelle13 a răspuns:

Nu stiu... uite-te aici poate iti prinde bine http://ella-memories.blogspot.com