| lucian69 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns daca o sa-mi mearga Car mechanic simulator (am Placa video de 3 GB(2. 75GB usable), Procesor: AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL-65 2.10Ghz ).

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Testeaza aici daca iti functioneaza:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| lucian69 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc am sa-ti dau funda, dar nu gasesc Car mechanic simulator, de ce?

| CM7YRE a răspuns (pentru lucian69):

Http://www.game-debate.com/....../index.php
La cum arata aici se poate sa-ti mearga.

4 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Nu ai spus ce placa video aitongue e foarte important astawinking
Aia 3 gb nu sunt la placa video, sunt la ramwinking...iar aia "2.75 GB usable" imi sugereaza ca ai o placa video integrata de 256 mb, iar in cazul asta nu cred ca o sa iti meaga...

| lucian69 explică (pentru DuDDy24):

Pai nu stiu cum sa aflu, cum pot afla?