| SoRyN007 a întrebat:

Salutare,problema mea este ca imi merg majoritatea jocurilor in reluare si am cerinte pentru ele in ghost warrior, ets2 etc.
Pc meu este compus din 2gb ram (1, 5 usable), Placa video ATI Radeon 3000(512mb),Procesor AMD Athlon II 250 Dual Core 3000 Ghz, 500Gb hard.
Astept un raspuns.

1 răspuns:
| Darthmau5 a răspuns:

ATI Radeon 3000, din cate stiu eu, este o placa video integrata si inca una nu foarte stralucita. Ai nevoie de o placa video dedicata mult mai buna