| Sandu_Razvan_1990 a întrebat:

Salut am nevoie urgenta de ajutor! De la un moment dat cand in registrez se aude un sunet de fundal un bazait foarte enervant!
Eu inregistrez cu Fraps.De la casti(microfon)nu este pentru ca este bun si mia luat-o dintr-o data nu de cand am mincrafonul.
Uitati aicia un link cu inregistrarea Aceea:http://www.youtube.com/watch?v=uri-7XueERQ

3 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Incearca sa faci cateva setari la microfo, sa ii dai volumul mai mic si sa vb si tu mai tare...

| Sandu_Razvan_1990 explică (pentru CyLvEr):

Am mai rezolvat putin din el nu se mai aude asa tare.
Dar nu de tot ce pot sa fac?

| CyLvEr a răspuns (pentru Sandu_Razvan_1990):

Sa iti cumperi altul...