| GavrilaDenis a întrebat:

Salut.Am o eroare la FIFA 15 (original) - Net Framework. Spuneti-mi si mie,va rog, pasii care trebuiesc urmati sa imi mearga jocul.

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Instalează NET Framework. Ce e aşa greu de înţeles?

| XPraFF a răspuns:

Instaleaza NET FRAMEWORK ultima versiune si o sa iti mearga! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| PesPuma2013 a răspuns:

Salut.
Trebuie sa descarci NET Framework.
Il gasesti foarte usor pe google.
Incearca cea mai noua versiune.
NET Framework 4.0 (aceasta o am eu)

| GavrilaDenis explică (pentru PesPuma2013):

Il instalai si tot nu merge.Stiu ca trebuie sa intri in aplicatia "dxcpl" din fifa iar acolo iti trebuie sa instalez ceva numit "Shader" pe care eu nu il am si nu stiu de unde sa il iau.Alte sugestii?

| Florinmariusmircea90 a răspuns (pentru GavrilaDenis):

Ai reusit ca si eu am aceiasi problema