| George99_7179 a întrebat:

Salut am o intebare pentru metin2 ro, sunt care tot zic ca sunt secrete sa nu esueze la fierar obiectul dau ex:cand se freaca la cap de sudoare sau o faza cu /ski 1(23456789) ori dupa regate in jinno esuiaza tot, in galben esuiaza armele dar armurile nu si rosu merg armele da nu merg armurile sau astepti 1 saptamana la fiecare+, iei din inventar obiectul si-l dai jos prin depozit dupa 2 zile, cica mai conteaza data si locul si ch (unde sa nu fie lag ch2, 3) sau daca faci inainte sa pui obiectul pe fierar, inimioare daca mai aveti idei in afara de astea va rog puneti aici mersihappyFUNDAbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| adisuper a răspuns:

Toate acestea sunt aberati.Sansa la fierar se bazeaza pe niste algoritmi, pe care nu ai de unde sa ii afli.

| George99_7179 explică (pentru adisuper):

De fapt acesti alogoritmi cred, doar cred ca se pot afla cumva, pentru ca nu au pus femeia batrana degeaba si chiar o chestie de clarvazatoare doar atunci cand ai noroc sa-r putea sa nu esueze dar multumesc de raspunsbig grin

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Adisuper are dreptate singura lucru sa stii baga dai + din prima daca esueza asta e daca ar merge toate n-ar mai face ei banihappy

| GabyGBY a răspuns:

Mie mi-a esuat din prima la saman du-te la ferar dintr-o bresla ai sanse cu 10 %