| ObamaKiler a întrebat:

Salut, am o intrebare. Daca am un cont steam si fac altul, fara family share chestia aia, eu si daca dau acei 5 euro si o sa am prieteni, exista vreo sansa in care un prieten sa ma vada de pe contul meu pe contul meu nou? Adica dupa ce dau cei 5 euro o sa imi apara lista cu ei sau o sa adaug pe cine vreau? Vreau sa stiu daca conturile steam au vreo legatura fara family share.

1 răspuns:
| AliceNeye a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa fai contul tau actual cuiva?
Din moment ce iti faci alt cont de steam cu alt email, nu te pot vedea cei din actualul cont. Doar daca le dai cerere de prietenie sau te iti bagi numele contului nou, in contul actual la prieteni.