| Strawww a întrebat:

o întrebare în legătură cu steam, vreau sa îmi fac un smurf pe csgo, am LEM și am vreo 80 de euro pe contul mare, pot sa trimit gift la noul cont? Am văzut ca nu pot adăuga prieteni și sunt puțin nelămurit.

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Da, poti sa il trimiti cadou, dar contul de smurf o sa ramana la fel, adica. nu o sa poti sa adaugi prieteni, accesul la market o sa fie blocat. Ca sa ti se deblocheze alea trebuie sa faci o comanda directa de cel putin 5 euro.