| MachinGun a întrebat:

Salut,am o intrebare, de ce cand deschid calculatorul toate fisierle de pe desktop imi apar toate iconurile cu programul WINRAR si cand vreau sa deschid nu pot imi apare ca trebuie sa ma inregistrez pe WINRAR. Ce sa fac sa imi apara toate iconurile la fel cumi ere inainte. DAU FUNDA DACA FUNCTIONEAZA.

1 răspuns:
| SeReNoo a răspuns:

Hmm. ai dat open with la un shortcut si d'asta ti s-a intamplat asta. sper ca nu spun prostii.
Incearca programul asta Iobit Advanced System Care with Antivirus 2013
Este un program bun care s-ar putea sa te ajute.
In el o sa gasesti configurare windows. sau reparare windows, ceva de genu.
Sper ca o sa iti foloseasca!
Bafta!