| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva, de fiecare data cand deschid calculatorul imi apare pe desktop un mesaj ca trebuie sa ma login, stiu ca e din calculator dar unde sa intru sa sterg sa nu mai imi apara acest mesaj. mersi celui care raspunde.

2 răspunsuri:
| piticot a răspuns:

Intri in panoul de control-acont utilizator-schimba modalitatea de acces si apoi iti apare o fereastra cu 2 optiuni. Bifezi prima optiune si aplici. Dai restart la calculator si apoi in mod normal nu trebuie sa iti mai apara. Daca nu sa dezactivat trimete-mi un mesaj privat si iti scriu mai amanuntit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti intra pe id-ul meu bondar. mircea sa-mi dai mai multe detalii?

www.mirceabondar.com