| Stylle_Albert_2001 a întrebat:

Salut, am o intrebare. De curand am intrat in silver, la cate meciuri pierdute ma baga inapoi in bronz?

2 răspunsuri:
| criszz a răspuns:

Ajungi inapoi in bronz daca ajungi la 0 LP, si continui sa pierzi pe 0 LP. Cate meciuri ai voie sa pierzi avand 0 LP depinde de MMR-ul tau, dar in general undeva la 3-4 meciuri pierdute pe 0 LP. MMR-ul este un fel de punctaj ascus care calculeaza cat de bine joci tu. In momentul de fata nu poti vedea niciunde un MMR exact, oficial de la creatorii jocului. Exista mai multe site-uri care iti pot da o aproximare a MMR-ului tau, de exemplu eune.op.gg.

| Stylle_Albert_2001 explică (pentru criszz):

Mersi mult dar nu am mai jucat niciun meci cand am intrat in silver.