| Madalin25 a întrebat:

SaluT! ...Am o intrebare: de vreo luna ma joc metin2. speed toate bune si furumoase n-am avut nico problema miercuri seara sa facut metenanta generala s-a schimbat tot grafica etc cand am luat versiunea noua ma lasa sa ma joc dar cand e sa ma teleportez in alta mapa sau asa din senin ma scoate din joc si imi apare o eroare de gen:"?" Va rog daca ma puteti ajuta dau VoT+Fundita!

6 răspunsuri:
| EdyXXX a răspuns:

Pai asta se poate intampla deoarece cand te teleportezi placa video este mai solicitata.
Eu cred ca ar trebui sa il instalezi din nou. Iar daca nu merge uitate la setarile jocului si modificale.
Sper sa iti mearga!

| Madalin25 explică (pentru EdyXXX):

Am pus setarile ca la metin2.ro ala merge perfect si tot nimicstraight face

| Madalin25 explică (pentru EdyXXX):

Poi am pus setarile ca la metin2.ro si tot nimic...

| EdyXXX a răspuns:

Mai incearca sa il mai instalezi odata.
Poate o sa iti mearga.

| Madalin25 explică (pentru EdyXXX):

Nu merge nimic nu stiu ce are trebuie instalat NetFramework 2. 0 si nu merge sa-l instalez

| EdyXXX a răspuns:

Iti propun sa joci metin2 epical sau HIS
Iar daca ai calculator mai bun iti dau sa joci EVE si World of Warcraft sunt super smechere si depasesc orice metin nu numi in grafica dar sunt extraordinar de interesante. Iar daca iti merg cauta jucatori romanai care sa iti explice calumea.
Iti urez noroc!
Funda?