| Gabytzu16 a întrebat:

Am o mare problema cu un metin2 privat. De fiecare data cand sunt intr-un loc cu multa lume, sau dupa ce ma teleportez imi da eroare si ma scoate din joc. Prima data cand am patit asta am zis ca e de la metin, dar am descoperit ca pe toate metinurile patesc asta si e foarte enervant X(. Am facut un print la eroare, poate ajuta la ceva. Printul il gasiti aici >-- http://oi41.tinypic.com/10ga838.jpg. Ps : am dat si check online si tot nu s-a rezolvat nimic.

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Aceasta problema poate fi cauzata din cauza unei instalari gresita. Incearca sa instalezi din nou jocul si daca nu ai rezolvat nimic poti face un tichet/topic pe forumul acestora.

| Gabytzu16 explică (pentru MrCaNaByS):

Pai cum sa il instalez? Jocul nu are installer laughing. Pur si simplu extragi din format winrar si joci. Nu instalezi nimic. Cat despre topic la ce folos? Daca era doar la un metin as fi facut, dar daca e la toate asa?