| alfaomega112 a întrebat:

Salut am o intrebare despre Starcraft2 eu sunt terran si vreau sa ma fac protoss sau alt caracter Va rog ajutati-ma Funda Expicati tot pas cu pas

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Daca esti in gold league sau mai jos o sa fie usor sa devii "zerg" sau " protoss". Cand apesi pe butonul " find match", in loc sa selectezi "terranul" apesi pe "zerg" sau "protoss" si in timpul meciului incearca sa faci mult scout si sa faci unitati care sa le contreze pe ale lui. Daca esti mai sus de gold league o sa fie cam nasol pentru ca jucatorii stiu sa joace deja foarte bine si o sa te cam bata daca nu ai idee cum sa joci cu zergul sau protosul. Daca vrei mai multe informatii poti sa imi scrii numele tau de pe starcraft si character code si am sa te bag in lista de prieteni