| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva la starcraft 2 wings of liberty cum sa fac sa joc campaniile la zergi? normal are doar terran si vreo 4-5 misiuni de protoss, am vazut pe net ca sunt niste moduri dar nu stiu cum sa le fac, am incercat si nu-mi merge.
Multumesc pentru cei care m-au ajutat!

Răspuns Câştigător
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Blizzard sunt tampiti si au decis sa faca un joc starcraft 2 pentru fiecare campanie, wings of liberty este cu campania oamenilor, si alea cu protosii sunt bonus, jocul cu zergii Heart of the Swarm vine pe la sfarsitul lui 2011