| Toxi2KWorld a întrebat:

Salut am o intrebare foarte serioasa vreau raspunsuri cat se poate de sincere dau funda tot ce vreti voi
Deci e in legatura cu paysafecard, vreau sa stiu pas cu pas tot ce trebuie sa fac
Deci eu am un sv de un joc in fine nu asta e important in schimb la dontatii se face cu paysafecard, eu daca bag codul la adaugare credit, ce se intampla? mi se baga banii in cont? si la un moment dat daca vreau sa ii scot de acolo cum pot face asta vreau a stiu un raspuns sincer nu vreau glume e foarte important si e urgent e vorba de bani nu de altceva multumesc pentru cei care ma ajuta

1 răspuns:
| danky a răspuns:

Daca bagi codu da iti baga bani pe cont de scos nu stiu daca poti sa-i scoti asta doar daca iti permite jocul si ca sa ii scoti iti trebuie card bancar