| caen44 a întrebat:

Salut Am o intrebare legat de comunitate bugged ro am auzit ca se iau functii pe pile gen lider helper admin e adevarat?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Oriunde e asa. Pân la urmă si tu dacă ai avea o funcție de conducere si ar veni un prieten de-al tău si te-ar ruga să ii dai si lui o funcție acolo, îți spun eu ca îi dai acea funcție lui ca de ție prieten si nu stiu ce. Chestiile astea ca nu se dau pe pile sunt vrăjeli de adormit proștii. Ca să iei o functie pe un sv mare trebuie sa donezi mult ( să știi ca se tine cont si de asta ) sau trebuie sa ai pe cineva acolo sus ( înțelegi tu )