| deyutzyk97 a întrebat:

Salut happy am o intrebare legata de lady popular laughing, deci eu vreau sa ii dau niste cizme lungi peste niste pantaloni, dar uite problema.in loc ca cizmele sa fie deasupra pantalonilor sunt sub pantaloni...si arata naspaa crying... m-ati putea ajuta :X?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea1500 a răspuns:

Dupa ce ii pui costumatia du-te la Modifica costumatia acolo unde scrie pantofi gizme ma roglaughing le duci cu linie mai in sus sau mai in jos si asa ti se vor pune cizmele bine:*:*:* daca vrei numele meu de'pe Ladypopular este (inna77) te pup... fundita!?puppy dog eyes