| malagutif12 a întrebat:

am o intrebare legata de messenger.am pe cineva la ignore(de fapt e sters si de acolo), i-am dat si spawn si ieri mi-a scris ceva, iar mie nu mi-a aparut nimic, dar cand am dat la View Conversation History mi-a aparut ce mi-a scris. asa trebuie sa fie? app am mess 11.Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| MicutSul_MihaitSa_1990 a răspuns:

Hey ai incercat sa il dezinstalezi si sa-l instalezi iar? Incearca, daca nu merge nici atunci, iti recomand ori sa faci un alt id de mess si sa-l bagi pe prietenul tau iar, daca nu gaseste`ti un alt Messenger. Daca nu, presupun ca ai sters ceva din calculator, recomandat ar fi sa-l reformatezi. Daca te`au ajutat sfaturile mele, sper sa primesc funda.