| Marius44467447 a întrebat:

Am o întrebare legată de samp.Tocmai ce mi-am instalat gta sa și samp-ul(trebuie să menționez că nu am mai jucat nici o data samp și asta e prima oara) așa deci de exemplu vreau să intru pe un server, îmi cere o parola acolo (in mijloc este un tabel pe care scrie login și trebuie să scriu o parola), deci de unde fac rost de parola? Am nevoie și de un nickname? De unde fac rost de acestea pentru a juca? A da și când vreau să intru pe un server îmi tot scrie trying to Connect to the server sau așa ceva și asta îmi face mereu și nu ma lăsa nici să intru.Stiu că este o întrebare cam stupida însă daca mă poate ajuta cineva. o sa ii rămân dator.Multumesc anticipat și țineți cont că asta e prima oară când joc samp
P.s nu cred că a citit nimeni toată intrebarealaughing)

Răspuns Câştigător
| Ione91 a răspuns:

Acolo sus cand intri pe sa:mp este un chenar si in stanga lui scrie Name : (iti alegi un nume ), si ca sa faci rost de parola nu cred ca poti deoarece adminul a pus o parola pe care numai el o stie... dar gasesti multe servere fara parola pe care poti intra si sa te joci mult moduri stunts, rpg, trucking, godfather etc... Sper ca te-am ajutat! big grin

| Marius44467447 explică (pentru Ione91):

Ok multumesc, dar la partea cu parola apare la cam toate sv pe care eu le-am incercat(bugged, ruby). am inteles ca trebuie sa faci rost de parola si de nume, dar de unde? o sa iti dau si funda doar ca acum nu stiu de ce nu ma lasa

| Marius44467447 explică (pentru Ione91):

Am rezolvat problema de fapt, dar a aparut alta, cand vreau sa intru pe un server imi zice intruna trying to connect si dupa ce se conecteza se blocheaza si spune the server is restartying, ai idee de ce?