| DraaaagooooS a întrebat:

Salut, am o intrebare legata de youtube / streaming

Am facut live pe youtube totul bine si frumos pana am inchis live. aveam 37 like si vreo 10 dislike laughing

A 2 a zi am zis sa fac iar live. pornesc live totul bine ..problema era ca aparent se salveaza like-uriile si dislike-uriile. si eu as vrea sa nu rama salvate. exista vreo metoda?

4 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Salut! Sa inteleg ai facut stream ai avut... like si... dislike la al doilea video postat-o tot aceleasi nr ai avut? daca da is 2 variante 1. Greseala de la you tube sau 2. Aceleasi persoane s-au uitat la video si si-au exprimat parerea. Like si dislike nu pot fi ascunse, acesta este era rolul youtube-lui postezi video si prin like si dislike vezi daca le place oamenilor sau nu.

| DraaaagooooS explică (pentru barbutxxx):

Ma am facut live sau strans un numar de like-urii.iar la urmatorul live erau aceelasi like-urii. la asta ma refer. nu sau resetat sau ceva. intelegi? e ca si cum as continua aceelasi live