| zipidi a întrebat:

Am o intrebare! Mi-am instalat de curand jocul World of Tanks si mi-am facut cont pe site, dar cand intru in joc si trebuie sa imi pun e-mail-ul si parola m-i le pun dar imi zice ca ori server-ul nu merge ori datele mele sunt grestite(scrie cu rosu) (apropo, imi pun date corecte, sunt sigur, m-am asigurat deja). Ce sa fac?

1 răspuns:
| geniusnew2014 a răspuns:

Sa scoti jocul din nou si sa te inregistrezi din nou ai facut o greseala si nu wa mai merge big grin