| MironAndrei1 a întrebat:

Buna TPU pe World of Tanks mi-am sters jocul din greseala,dupa ce mi l-am reinstalat am intrat pe el,am scris datele si cand voiam sa intru imi zicea ca nu ii scris bine ce am scris, ca sa ma asigur am intrat pe site si mi-am schimbat parola dar tot nu a mers si nu nu scriam cu CAPS, am mai facut un cont si tot nu merge...Va roooooog ajutati-ma ca va dau funda pe cont aveam tier X si 2 arty VI.Multumesc!sad

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pentru asta au oamenii serviciu de suport. Noi cu ce vrei sa te ajutam? Daca poti intra cu o parola pe site, cu ea intri si in joc.

| MironAndrei1 explică (pentru KodrutZ):

Da dar cind intru pe joc imi reproseaza ca parola sau numele nu e scris corect...

| KodrutZ a răspuns (pentru MironAndrei1):

Pai da-le mail sa te ajute sa resetezi parola, in cazul asta. Ai facut cumva magarii cit sa iti dea ban permanent?

| MironAndrei1 explică (pentru KodrutZ):

Nu, nu am injurat nu nimic si am intrat pe site sa imi schimb parola si acolo arata ca e buna dar pe joc NU

| KodrutZ a răspuns (pentru MironAndrei1):

Hmmm... jocul e la zi, nu? Oh, si mai important, daca ai contul pe.eu, ai instalat clientul de EU, da? Versiunea 0.8.4?

| MironAndrei1 explică (pentru KodrutZ):

DA...

| MironAndrei1 explică (pentru MironAndrei1):

Mi-e frica sa nu imi intre cineva pe cont ca parola o am scurta si am bagat bani in joc...

| KodrutZ a răspuns (pentru MironAndrei1):

Ghinion, cu parole ca "Andrei" sau numar de telefon/cuvinte simple, nici nu e nevoie de un mare hacker sa iti shuteasca contul, e suficient sa stie adresa de mail si sa o ia pe ghicite. Cum ziceam, da-le mail la suport. Nu de alta, dar e pacat de zilele astea cu 5X prima victorie...

| MironAndrei1 explică (pentru KodrutZ):

Da frate eu lucrez de ceva timp pe cont plus ca am bagat bani in el...

| KodrutZ a răspuns (pentru MironAndrei1):

Deci, suport!
P.S. Eu joc inca din closed beta, am bagat si ceva euroi, iar parola sa ma picuri cu ceara si nu o stiu pe de rost...

| MironAndrei1 explică (pentru KodrutZ):

laughing))Mersi o sa incerc, imi dai adresa de mess in caz ca nu merge ceva sa te intreb te rog?